Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ automatic bread production line ] eşleşme 108 Ürünler.
ISO9000 Çok Adımlı Prova Otomatik Tost Üretim Hattı
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik,Tam otomatik |
| Tip: | Otomatik |
500kg/H 304 Paslanmaz Çelik Otomatik Tost Üretim Hattı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | saatte 500-1000 kg |
| Tip: | Otomatik |
Hamur Karıştırıcı 220V Teneke Ekmek Otomatik Tost Üretim Hattı
| Tip: | Otomatik |
|---|---|
| Uygulama: | Sandviç ekmeği, tost, somun, teneke ekmek, ekşi mayalı ekmek üretin |
| Kapasite: | saatte 500kg-1000kg |
Anahtar Anahtar Çözüm Hamurlu Düz Ekmek Üretim Hatı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Durum: | Yeni |
ISO 9000 Yassı Ekmek Üretim Hattı
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
PLC Kontrol 500kg/H Ünite Otomatik Tost Üretim Hattı
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tip: | Otomatik |
| Güç kaynağı: | özelleştirilmiş |
SUS304 Hijyen 380V Pide Ekmeği Düz Ekmek Üretim Hattı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
CE İğneli Depanner Ekşi Mayalı Ekmek Üretim Ekipmanları
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Eğri Konveyör 1000KG/H Somun Ekmek Üretim Ekipmanları
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tip: | Otomatik |
| Sertifika: | CE ISO |

