Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ cadena de producci n autom tica del pan ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "cadena de producci n autom tica del pan" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
PLC Kontrolü İyi 220V Kağıt Bardak Köpüren Fırın Tünel Fırını
| Voltaj | 220V/380V |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Şart | Yeni |
| kullanım | Köpüklü veya ısıtmalı kağıt bardak |
40 Kg/M2 250mm Yanmaz Yalıtımlı Sanayi Tünel Fırınları
| Uygulanabilir Endüstriler | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Yiyecek Dükkanı, Yiyecek ve İçecek Mağazaları |
|---|---|
| Video çıkışı denetimi | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | Motor |
| Voltaj | 380V |
Çelik Bantlı Kek Bisküvi Pişirme Sıcak Hava Konveksiyonlu Gaz Tüneli Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | özelleştirilmiş |
Anti Backfire Servo Sürücü Cupcake Sünger Kek Fırın Tünel Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | özelleştirilmiş |
IOS 400 Derece Sıcaklık 700kg/M Fırın Tünel Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | özelleştirilmiş |
50*50 Açılı Çelik 380V 50Hz Bisküvi Kruvasan Pişirme Elektrikli Tünel Fırın
| Uygulanabilir Endüstriler: | Yemek Dükkanı, Yemek Dükkanı, Yemek Dükkanı, Yemek Dükkanı |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Marka adı | SAIMAI |
| Voltaj | 380V |
CE PLC Kontrollü Yeni Tip Direkt Isıtmalı Gaz Tünelli Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | özelleştirilmiş |
Slat Band Transport LPG Akaryakıt Isıtma Fırın Tünel Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | özelleştirilmiş |

