Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ ce loaf cake baking cooling towers ] eşleşme 5 Ürünler.
Somun Kek Üretim Hattı SUS304 Hasır Bant Spiral Soğutma Kulesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
CE Merkezi Tambur Tahrikli 220V Kek Pişirme Soğutma Kuleleri
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
304 Paslanmaz Çelik Sonsuz Konveyör Bantlı Tost Ekmeği Pişirme Soğutma Kuleleri
| Voltaj: | 220V/380V |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Şart: | Yeni |
ABB Motorlu Kek Peksimet Ve Kurutma Kek Somun Kek Friut Kek Üretim Ekipmanları
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Garanti: | 1 YIL |
| Güç kaynağı: | Elektrik/Gaz |
Çok Adımlı Prova Delidding Otomatik Tost Üretim Hattı
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik,Tam otomatik |
| Kapasite: | özelleştirilmiş |
1

