Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ sus304 bread bakery equipment ] eşleşme 13 Ürünler.
SUS304 Hijyen Spiral Soğutma Otomatik Ekmek Üretim Hattı
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Uygulama: | Kapaklı veya kapaksız tost ekmeği üretin |
SUS304 Arabalı Yükleyici Boşaltıcı Tost Ekmeği Üretim Ekipmanları
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik,Tam otomatik |
| Kapasite: | özelleştirilmiş |
ISO9000 304 Paslanmaz Çelik Otomatik Tost Üretim Hattı
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Avantajlar: | Yüksek Verimli, yüksek çıktı |
| Otomatik sınıf: | yarı otomatik,Otomatik,Tam otomatik |
304 Paslanmaz Çelik Hijyen Yumuşak Ekmek Barı Fırın Üretim Hattı
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
SUS304 16 Tepsi 64 Tepsi Gaz Konveksiyonlu Fırın Raflı Fırınlar
| VOLTAJ: | 380V |
|---|---|
| GÜÇ: | 3.1KW |
| AĞIRLIK: | 1300kg |
SUS304 Modül Tasarımı Sürekli Hava Kanalı Fırın Tünel Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
SUS304 Otomatik Ekmek Üretim Hattı
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Uygulama: | Sosisli sandviç, hamburger ekmeği üretin |
3 Sıcak Hava Çıkışı Gıda Sınıfı Isı Yalıtımı Döner Raflı Fırın
| VOLTAJ: | 380V |
|---|---|
| GÜÇ: | 3.1KW |
| AĞIRLIK: | 1300kg |
40 Kg/M2 250mm Yanmaz Yalıtımlı Sanayi Tünel Fırınları
| Uygulanabilir Endüstriler: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Yiyecek Dükkanı, Yiyecek ve İçecek Mağazaları |
|---|---|
| Video çıkışı denetimi: | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler: | Motor |

