Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
ABB Kontrol Sistemi Doğrudan Gazlı Ekmek ve Kek Fırını
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Sertifika: | CE,ISO |
| Başvuru: | Ekmekler, kekler ve ay kekleri |
CE 465KG 20A Muhallebi Pasta Sünger Kek Hamur Depozitörü
| VOLTAJ: | 220V |
|---|---|
| GÜÇ: | 2.5KW/3.5KW |
| AKIM: | 15A/20A |
Bağımsız Kontrollü Sıcaklık Probları Direkt Gaz Tüneli Fırın 304 Paslanmaz Çelik
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Sertifika: | CE,ISO |
| Şart: | Yeni |
Anahtar Teslimi Tambur Tahrik 380V Çoklu Spiral Soğutma Konveyörü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Uygulama: | kekler, ekmekler soğutma |
INTRALOX Modüler Bantlı Spiral Soğutma Sistemi, Bant Temizleme Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
Sıralı Katı Kruvasan Vakum Emme Depanner
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
CE 1800kg 58KW Elektrikli Somun Ekmek Döner Raflı Fırın
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Marka adı: | Guangdong SAIMAI |
| Voltaj: | 380V |
Dikey Sıralı Otomatik Sürekli Ekmek Hamuru Mayalama Makinası
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Doğru Sıcaklık Nem Kontrolü Danimarkalı Ekmek Mayalama Makinesi
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Hamburger Bun Mini Fransız Ekmeği Sıralı Ekşi Maya
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |

