Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ 25cm ] eşleşme 48 Ürünler.
Adım Prova Hamburger Topuz Ölçeklenebilir Otomatik Tost Üretim Hattı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
| Güç kaynağı: | özelleştirilmiş |
Endüstriyel ABB Motorlu Fırın Gazlı Fırın Hasır Tel Bant Dolaylı Isıtmalı
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Sertifika: | CE,ISO |
Otomatik Doğrudan Ateş Edilen Hot Dog Roll ve Burger Bun Endüstriyel Üretim Liniyası
| Voltaj: | 220V/380Volt |
|---|---|
| Malzeme: | 304s |
| Durum: | Yeni |
Saatte 24000-36000 adet Doğrudan Ateş Edilen Sosisli Köpek Köpeği Ve Burger Kırmızı Çörek Endüstriyel Üretim hattı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama: | Sosisli sandviç ve burger çörek üretim hattı |
Tatlı Bun için PLC Kontrol Otomatik 1000kg / H Ekmek Üretim Hattı
| Gerilim: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Sertifika: | CE ISO |
| Kapasite: | saatte 500kg-1000kg |
Emme Depanner Adım Prova Tam Otomatik Ekmek Üretim Hattı PLC Sistemi
| İsim: | Tam Otomatik Ekmek Üretim Hattı |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
PLC Kontrollü Otomatik Ekmek Üretim Hattı Emme Depanner Kademeli Dinlendirme
| İsim: | Tam Otomatik Ekmek Üretim Hattı |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | Bir yıl |
Tatlı Çörek için PLC Kontrol 1000kg / H Fırın Üretim Hattı Ekipmanları
| İsim: | Ekmek Üretim Hattı |
|---|---|
| Gerilim: | Özelleştirilmiş |
| Sertifika: | CE ISO |

