Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ depanner ] eşleşme 88 Ürünler.
SUS304 Arabalı Yükleyici Boşaltıcı Tost Ekmeği Üretim Ekipmanları
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik,Tam otomatik |
| Kapasite: | özelleştirilmiş |
Anahtar Teslim Servo Motor 440V Yarı Otomatik Tost Makinası
| Voltaj: | 380V/415V/440V-3Ph |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
500kg/H 304 Paslanmaz Çelik Otomatik Tost Üretim Hattı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | saatte 500-1000 kg |
| Tip: | Otomatik |
CE Ekşi Mayalı Ekmek Üretim Hattı
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | yarı otomatik, Otomatik |
| Şart: | Yeni |
SUS304 Otomatik Ekmek Üretim Hattı
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Uygulama: | Sosisli sandviç, hamburger ekmeği üretin |
ISO9000 Anahtar Teslimi PU Bant Sürekli Otomatik Ekmek Üretim Hattı
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik, Gıda Sınıfı PU Kemer |
| Şart: | Yeni |
380V 50HZ Sonsuz SUS Mesh Bantlı Konveyör ve Introlex Modüler Bantlı Spiral Soğutma Kulesi
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Anahtar Teslim Otomatik Ekmek Üretim Hattı
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Otomatik sınıf: | Tam otomatik |
Otomatik Doğrudan Ateş Edilen Hot Dog Roll ve Burger Bun Endüstriyel Üretim Liniyası
| Voltaj: | 220V/380Volt |
|---|---|
| Malzeme: | 304s |
| Durum: | Yeni |
Saatte 24000-36000 adet Doğrudan Ateş Edilen Sosisli Köpek Köpeği Ve Burger Kırmızı Çörek Endüstriyel Üretim hattı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama: | Sosisli sandviç ve burger çörek üretim hattı |

