Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ automatic bread production line ] eşleşme 108 Ürünler.
Bağımsız Kontrollü İğne Açıcı
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Push Bar Depanner Kruvasan Endüstriyel Fırın İmalat Makinesi
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Otomatik sınıf: | Tam otomatik |
LPG Akaryakıt Fırın Tünel Fırın
| Marka adı:: | SAIMAI |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti Sonrası Servis:: | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
50*50 Açılı Çelik 380V 50Hz Bisküvi Kruvasan Pişirme Elektrikli Tünel Fırın
| Uygulanabilir Endüstriler:: | Yemek Dükkanı, Yemek Dükkanı, Yemek Dükkanı, Yemek Dükkanı |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Marka adı: | SAIMAI |
Somun Kek Vakum Kapak Kafası 220V Fırın Tavası Taşıma Ekipmanları
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
200 Derece 1400mm Genişlik Hazneli Kurabiye Tünel Pizza Fırını
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Modüler Bantlı Pişirme Soğutma Kuleleri
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış, PU kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
ISO Gıda Güvenliği Çift Spiral Pişirme Soğutma Kuleleri
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
CE Dikey Çok Adımlı Tava Asansör Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
| Voltaj: | 220V/380V |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Şart: | Yeni |
Anti Backfire Servo Sürücü Cupcake Sünger Kek Fırın Tünel Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |

