Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ automatic bread production line ] eşleşme 108 Ürünler.
ISO9001 PLC Kontrol Devridaimli Hava Akımı Sistemi Ekmek Koruyucu
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Sertifika: | CE ISO9001 |
| Güç kaynağı: | ELEKTRİK |
Sıralı Katı Kruvasan Vakum Emme Depanner
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
IOS CSR Yalıtım Hibrit Kek Ekmek Fırın Tünel Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Düz Sonsuz Bantlı Çok Katmanlı Soğutma Gıda Sanayi Konveyörleri
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik, Gıda Sınıfı PU Kemer |
| Şart: | Yeni |
ISO9000 Spiral Soğutma Konveyörü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
INTRALOX Modüler Bantlı Spiral Soğutma Sistemi, Bant Temizleme Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
304 Paslanmaz Çelik 10 Dakikada Tutma Sürekli Spiral Soğutucu
| saklama süresi: | 10-50dk |
|---|---|
| Kemer özellikleri: | Gıda sınıfı paslanmaz çelik kemer |
| Kemer uzunluğu * genişlik: | kapasiteye göre değişir |
CE Merkezi Tambur Tahrikli 220V Kek Pişirme Soğutma Kuleleri
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
Sürekli Ekşi Maya Provası
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
CE Paslanmaz Çelik 304 Arabalı İki Kafa Depanner
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |

