Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ ce bread production equipment ] eşleşme 126 Ürünler.
Emme Depanneri Sürekli Yarı Otomatik Tost Fırını Üretim Hattı
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik,Tam otomatik |
| Avantajlar: | Yüksek Verimli, yüksek çıktı |
500kg/H 304 Paslanmaz Çelik Otomatik Tost Üretim Hattı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | saatte 500-1000 kg |
| Tip: | Otomatik |
304 Paslanmaz Çelik Sonsuz Konveyör Bantlı Tost Ekmeği Pişirme Soğutma Kuleleri
| Voltaj: | 220V/380V |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Şart: | Yeni |
2m/ Bölüm 20CM İzolasyon Gazlı Konveksiyonlu Ekmek Tüneli Fırın
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
| Sertifika: | CE ISO |
Dikey Sıralı Otomatik Sürekli Ekmek Hamuru Mayalama Makinası
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Doğru Sıcaklık Nem Kontrolü Danimarkalı Ekmek Mayalama Makinesi
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Ekmek Alma Emme Depanneri
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Fırın için Anahtar Teslimi Çok Adımlı Prova Otomatik Ekmek Makine Makinesi
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama: | Buhar topuzu üretin |
| Kapasite: | özelleştirilmiş |
Tam Otomatik Anahtar Teslimi Roti Lavaş Üretim Hattı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, Modüler Kemer |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Durum: | Yeni |

