Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ ce bread production equipment ] eşleşme 126 Ürünler.
Bağımsız Kontrollü Cup Cake Soğutma Çok Yönlü Kavisli Bantlı Konveyör
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, PU kemer |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
ABB Kontrol Sistemi Doğrudan Gazlı Ekmek ve Kek Fırını
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Sertifika: | CE,ISO |
| Başvuru: | Ekmekler, kekler ve ay kekleri |
IOS 400 Derece Sıcaklık 700kg/M Fırın Tünel Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Bağımsız Kontrollü Tam Otomatik Pişirme Soğutma Kuleleri
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
Anahtar Teslimi Tambur Tahrik 380V Çoklu Spiral Soğutma Konveyörü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Uygulama: | kekler, ekmekler soğutma |
IOS CSR Yalıtım Hibrit Kek Ekmek Fırın Tünel Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Sıralı Katı Kruvasan Vakum Emme Depanner
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
ISO Özel Amaçlı İtmeli Tip Vakumlu Kek Depanneri
| Voltaj: | Müşteriler Yerel Standart |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Üretim kapasitesi: | Müşteri Kapasitesi |
Bağımsız Yanan Progtam Sıcaklık Probu ile Otomatik 380V Gaz Tüneli Fırın
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Sertifika: | CE,ISO |

