Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ ce bread production equipment ] eşleşme 126 Ürünler.
CE 1800kg 58KW Elektrikli Somun Ekmek Döner Raflı Fırın
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Marka adı: | Guangdong SAIMAI |
| Voltaj: | 380V |
Hamburger Bun Mini Fransız Ekmeği Sıralı Ekşi Maya
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
380V 50HZ Otomatik Kapaklı Delidder Kapaklı Depolama Fırın Tavası Taşıma Ekipmanları
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Somun Kek Vakum Kapak Kafası 220V Fırın Tavası Taşıma Ekipmanları
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
Yalıtımlı muhafaza ile Final Prova Sistemi Hotdog Rulo Ekmek Yapıştırma Makinesi
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
CE Dikey Çok Adımlı Tava Asansör Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
| Voltaj: | 220V/380V |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Şart: | Yeni |
Somun Kek Üretim Hattı SUS304 Hasır Bant Spiral Soğutma Kulesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
Saatte 24000-36000 adet Doğrudan Ateş Edilen Sosisli Köpek Köpeği Ve Burger Kırmızı Çörek Endüstriyel Üretim hattı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama: | Sosisli sandviç ve burger çörek üretim hattı |
Flip Over Depanner Tünel Fırın Otomatik Tost Yapma Makinesi
| Tip: | Otomatik |
|---|---|
| Voltaj: | özelleştirilmiş |
| Otomatik sınıf: | Otomatik,Tam otomatik |
Anahtar Teslim Servo Motor 440V Yarı Otomatik Tost Makinası
| Voltaj: | 380V/415V/440V-3Ph |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |

