Tüm ürünler
-
Otomatik Ekmek Üretim Hattı
-
Otomatik Kek Üretim Hattı
-
Otomatik Tost Üretim Hattı
-
Çerez Üretim Hattı
-
Fırın Tünel Fırın
-
Pişirme Soğutma Kuleleri
-
ekmek geçirmez
-
Depanner
-
Düz Ekmek Üretim Hattı
-
Granola Üretim Hattı
-
Kek Depozitörü
-
Gıda Sanayi Konveyörleri
-
Pişirme Tavası Taşıma Ekipmanları
-
Döner Raflı Fırın
-
Çerez Yatırıcı
anahtar kelimeler [ ce bread production equipment ] eşleşme 126 Ürünler.
SUS304 16 Tepsi 64 Tepsi Gaz Konveksiyonlu Fırın Raflı Fırınlar
| VOLTAJ: | 380V |
|---|---|
| GÜÇ: | 3.1KW |
| AĞIRLIK: | 1300kg |
40 Kg/M2 250mm Yanmaz Yalıtımlı Sanayi Tünel Fırınları
| Uygulanabilir Endüstriler: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Yiyecek Dükkanı, Yiyecek ve İçecek Mağazaları |
|---|---|
| Video çıkışı denetimi: | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler: | Motor |
Line 380V INTRALOX Modüler Bantlı Pişirme Soğutma Kuleleri
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
Modüler Bantlı Pişirme Soğutma Kuleleri
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış, PU kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Şart: | Yeni |
Bağımsız Kontrollü Sıcaklık Probları Direkt Gaz Tüneli Fırın 304 Paslanmaz Çelik
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Sertifika: | CE,ISO |
| Şart: | Yeni |
ISO 9000 Hijyenik Bağımsız Kontrollü Eğimli Bantlı Konveyör
| Voltaj: | 1P 220V veya 3P 220V-440V |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
SEW Motorlu Bağımsız Kontrollü Gazlı Fırın Tünel Fırın
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Başvuru: | kekler, ekmekler, kurabiyeler |
Gıda Sanayi Buharlı Temizleme Cüruf Temizleme Spiral Soğutma Konveyörü
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik, modüler kayış |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Uygulama: | kekler, ekmekler soğutma |
SUS304 Modül Tasarımı Sürekli Hava Kanalı Fırın Tünel Fırın
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |

